Totemy w reklamie

0
2782

Mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Do dzisiaj rozwinęła się ona bardzo. Specjaliści prześcigają się w pomysłach, co jeszcze można wykorzystać w służbie reklamy. Mamy wiec filmy reklamowe, reklamy audio z myślą o radiu, reklamy różnej maści w sieci, na pojazdach, a jakiś czas temu pojawiły się też totemy reklamowe. są to – najprościej rzecz ujmując – słupy służące reklamie. Różnią się one miedzy sobą rozmiarami oraz sposobami zagospodarowania ich powierzchni. Jest to świetny przykład reklamy elektronicznej, co oznacza, że jedna powierzchnia może pokazać znacznie więcej treści, niż np. tradycyjny plakat, czy ulotka. Gdzie sprawdza się totem reklamowy? Cóż, w wielu sytuacjach i miejscach.

Sklepy, powierzchnia przed sklepami, galerie handlowe, każdy teren służący jakiemuś biznesowi, w tym np. restauracjom, teatrom, czy kinom. Można więc śmiało powiedzieć, że totemy reklamowe można wykorzystać niezależnie od tego, co chce się reklamować. I – co istotne – można na nich pokazać nie coś statycznego, ale wiele informacji na raz. Dzięki temu do totemów przekonało się już sporo osób odpowiedzialnych za dotarcie z reklamą do ludzi.

A skąd wziąć odpowiedni totem?

Proponują je różne firmy zajmujące się reklamą. Można je zamówić choćby na stronie localscreens.pl. Co istotne, nie trzeba korzystać z już gotowych propozycji, a najpierw przedstawić firmie swoje potrzeby i oczekiwania. Wtedy można liczyć na darmową wycenę produktu, który ma powstać. To spora wygoda. Klient wie za co płaci i ma wpływ na efekt końcowy swojego zamówienia. Totem reklamowy to spora inwestycja, która jednak zwróci się w rozsądnym czasie. A później będzie przynosić już tylko zyski. W reklamę trzeba inwestować z głową – w zależności od tego, co się proponuje i che sprzedać i kto jest potencjalnym odbiorcom danych dóbr, czy usług. Totemy docierają do sporej liczby potencjalnych klientów i przyciągają uwagę oraz są zdolne ją utrzymać – a to przecież chodzi w reklamie. Dlatego warto zainteresować się totemami reklamowymi.

Więcej: https://localscreens.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here