Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm

Czy jesteś pewny, że w twojej firmie pracownicy wiedzą jak postępować, w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia? Po zadaniu kilku prostych pytań, na temat pozycji bocznej ustalonej lub obsługi defibrylatora AED, mógłbyś dojść do wniosku, że nie do końca. Niestety szkolenia z pierwszej pomocy dla firm, podobnie jak obowiązkowe szkolenia BHP są często traktowane trochę po macoszemu. Robi się nowym pracownikom krótki wykład, daje do przeczytania materiały lub po prostu podsuwa się do podpisania oświadczenie. Tymczasem profesjonalne kursy, które dają realne umiejętności oraz wartościową wiedzę, to w dużej mierze ćwiczenia praktyczne na profesjonalnym sprzęcie, takim jak fantomy czy defibrylatory szkoleniowe. Postaraj się więc uwzględnić tego typu szkolenie w firmowym budżecie, a przekonasz się, że to dobra inwestycja.

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm – minimalizacja ryzyka w miejscu pracy

Pracownicy fizyczni bardzo często narażeni są na urazy oraz sytuacje, w których nieostrożność może doprowadzić do poważnego wypadku oraz zagrożenia życia. Jednak nie oznacza to, że praca siedząca w biurze nie wiąże się z żadnymi zagrożeniami. Sprzęty elektroniczne oraz okablowanie mogą przyczynić się do powstania bardzo nieprzyjemnych incydentów. Bez względu na to, na jakie stanowiska zatrudniasz, szkolenia z pierwszej pomocy dla firm, mogą okazać się bardzo pożyteczne. Poza tym zapewnienie takiego kursu pracownikom może oszczędzić wielu problemów, wizyt w sądzie, u prawnika lub wypłaty odszkodowania. Tutaj https://www.transmedyk.pl/kurs-pierwszej-pomocy/ przeczytasz więcej na temat szkoleń w dobrej cenie.

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm – odpowiedzialne przedsiębiorstwo

Jesteś odpowiedzialnym przedsiębiorcą, który etycznie prowadzi swój biznes? Pochwal się tym, jak dbasz o swoich pracowników na stronie firmy lub w mediach społecznościowych. Możesz zamieścić tam certyfikat lub zdjęcia ze szkolenia pierwszej pomocy dla firm, na którym wszyscy dzielnie przyswajają wiedzę i ćwiczą. Dzięki temu zyskasz wizerunkowo i dasz przykład konkurentom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here