Sushi i kuchnia tajska w Lublinie

Jesteś fanem egzotycznych smaków? Uwielbiasz sushi, ale nigdy nie masz wszystkich składników potrzebnych do wydobycia tych smaków w domu? Dobrze trafiłeś/aś! Takami Sushi&Thai to niezwykła restauracja w Lublinie, w której znajdziesz nie tylko pyszne, przygotowywane zawsze na świeżo zestawy sushi, ale również dania kuchni tajskiej. Kucharze i Sushi Masterzy pracujący w restauracji szczycą się wieloletnim doświadczeniem w przekazywaniu wyrazistych i niezwykłych w swojej prostocie smaków Japonii i niepowtarzalnych, bogatych smaków Tajlandii. Co więcej potrawy te zamówisz na dowóz na terenie całego Lublina. Nie zwlekaj i sprawdź już teraz menu na https://takamisushi.pl/.

Wybór sushi

Takami Sushi&Thai oferuje bogaty wybór przygotowywanego na świeżo, oryginalnego sushi. W menu znajdujemy propozycje różnych rolek, a także zestawów luchowych i setów, które doskonale sprawdzą się na kolację ze znajomymi, na szwedzki stół czy też spotkanie biznesowe. Możemy wybierać pomiędzy zestawami Hosomaki z awokado, łososiem, ogórkiem, surimi czy tuńczykiem. Interesującą pozycją w menu jest także Nigiri z rybą, owocami morza lub warzywami. Oprócz tego w karcie znajdziesz również wieloskładnikowe Futomaki i rolki California Maki z ryżem na zewnątrz, a także California Maki Inside-Out. Co ważne- każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż restauracja oferuje również rolki i zestawy lunchowe dla wegan i wegetarian!

Kuchnia Tajska

Dla fanów kuchni Tajskiej w Lublinie Takami Sushi&Thai oferuje pełną kartę dań przygotowywanych zgodnie z zasadą pięciu smaków. Zgodnie z tą regułą w każdej potrawie znajdziemy: ostrość, słodycz, gorycz, kwaśność i słoność. Kuchnia ta charakteryzuje się wysokim zróżnicowaniem pod względem produktów i składników, szczególnie ze względu na dany region. Do najbardziej popularnych dodatków należy mleko kokosowe, owoce morza, a także mięso wieprzowe i warzywa. Niezależnie od regionu głównym daniem jest zawsze ryż, który dzięki metodzie przygotowywania i dodatkowi przypraw i ziół uzyskuje swój charakterystyczny smak. W Takami Sushi&Thai spróbujesz klasyki kuchni Tajskiej na najwyższym poziomie w postaci dań takich jak: Zupa Tom-Kha, Tom-Yum, Miso, smażony ryż, Padthai, Curry i wiele, wiele innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here