odkurzacz bezprzewodowy

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać? Odpowiedź jest prosta: najlepszy. Dobry odkurzacz bezprzewodowy powinien spełniać kilka podstawowych warunków, a także mieć dodatkowe opcje, które czynią go wyjątkowym. Podpowiadamy, jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać i co jest istotne, gdy zastanawiamy się nad zakupem sprzętu.

Odkurzacz na baterie – jaki odkurzacz bezprzewodowy sprawdzi się najlepiej?

Dobry odkurzacz bezprzewodowy powinien działać nieprzerwanie po naładowaniu przez przynajmniej 60 minut. Pozwoli to bez przeszkód odkurzyć całe mieszkanie. A co jeśli mamy do odkurzenia naprawdę dużą powierzchnię lub wyjątkowo grube dywany i potrzebny nam jest dłuższy czas pracy sprzętu? Jaki odkurzacz bezprzewodowy poradzi sobie z takim wyzwaniem? Warto wziąć pod uwagę odkurzacz na baterie Samsung Jet. To najlepszy odkurzacz bezprzewodowy po wieloma względami. Ma wymienną baterię, więc gdy pierwsza wyczerpie się po godzinie pracy, odkładamy ją na stację dokującą i zastępujemy drugą. To daje nam 120 minut nieprzerwanej pracy odkurzacza. To także idealny odkurzacz na baterie dla roztargnionych – jeśli zapomnimy naładować baterię, mamy w zapasie drugą. 

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać – moc ssania i inne parametry

Odkurzacz na baterie Samsung ma nowoczesny silnik Digital Inverter o dużej mocy oraz innowacyjną technologię Jet Cyclone optymalizującą przepływ powietrza. Dzięki tym rozwiązaniom poradzi sobie z powierzchnią każdego rodzaju – zarówno miękkim dywanem, jak i twardym parkietem, który odkurzy bez zarysowań. Bezprzewodowe odkurzacze Samsung mają też 5-warstwowy system filtracji HEPA, który precyzyjnie usunie nawet najmniejsze cząstki kurzu o wielkości 0,3~10 mikrometrów. To idealne rozwiązanie dla osób uczulonych na ukrywające się w kurzu roztocza – porządki przy pomocy odkurzacza Samsung pozostawią podłogę, dywany i kanapy wolne od alergenów.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać – stacja ładująca

Odkurzacz bezprzewodowy Samsung ma stację ładującą, która może być wolnostojąca lub montowana do ściany. To świetne rozwiązanie, a każda z opcji gwarantuje wygodę przechowywania sprzętu i porządek. Stacja ładująca wolnostojąca może być przenoszona w dowolne miejsce.

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy – co jeszcze wziąć pod uwagę?

Dobry odkurzacz bezprzewodowy powinien mieć regulowaną długość rury teleskopowej, ponieważ używać go mogą, nawet w jednym gospodarstwie domowym, osoby różnego wzrostu. Wyzwaniu temu sprosta odkurzacz bezprzewodowy Samsung z 4-poziomową regulacją długości rury teleskopowej.

Ważna jest też szczotka. W podstawowym wyposażeniu odkurzacza Samsung Jet jest elektroszczotka Soft Action Brush z antystatycznym włosiem, która usuwa nawet drobny kurz z twardych podłóg, a po przełączeniu jednym kliknięciem sprawdzi się na dywanach i wykładzinach. Usunie z nich nawet sierść zwierząt. Dodatkowe akcesoria to minielektroszczotka, szczotka z miękkim włosiem i szczelinówka.

Odkurzacz na baterie Samsung ma też cyfrowy wyświetlacz LED, który pozwala kontrolować poziom energii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here