program do faktur online

Rozwijający się świat technologii daje nam ogromne możliwości. Dzisiaj prawie wszystkie sprawy możemy załatwić online. Jest to istotne w przypadku osób, które bardzo cenią swój czas. Szczególnie na jego brak cierpią przedsiębiorcy, którzy mają na głowie nie tylko pozyskiwanie nowych klientów, wykonywanie usług czy wewnętrzne sprawy firmy, ale również dokumentację. W tym ostatnim pomóc może program do faktur online.

Czym jest program do faktur Taxon?

Aplikacja Taxon (https://taxon.pl) jest przeznaczona dla nowoczesnych przedsiębiorców, którzy nie chcą tracić czasu na zbędne formalności i wizyty w biurze rachunkowym. Prowadzenie własnej działalności gospodarczej, wiąże się z nadmiarem dokumentacji firmowej.

Faktury, podatki, dokumenty kosztowe. W ciągu miesiąca może ich się uzbierać spora ilość. I właśnie tutaj z pomocą przychodzi aplikacja Taxon, dzięki której przedsiębiorca uniknie gorączkowych wizyt u swojego księgowego w biurze rachunkowym i wszystkich czynności dokona za pomocą swojego telefonu komórkowego. W jaki sposób?

Kilka prostych kroków i gotowe – poznaj aplikacje Taxon

Narzędzie, które usprawni obieg dokumentów firmowych między księgowością a Twoją firmą – tak w skrócie można opisać działanie aplikacji Taxon. Zaletami tej technologii jest wygoda, szybkość i prostota w obsłudze. Za pomocą aplikacji w telefonie lub wersji przeglądarkowej komunikujemy się ze swoim biurem rachunkowym. Jak? Sprawdź poniżej!

  1. Jesteś przedsiębiorcą. Wystawiasz fakturę swojemu klientowi, która automatycznie jest akceptowana i trafia do Twojego biura rachunkowego,
  2. Faktura została zaimportowana do programu księgowego,
  3. Twój księgowy księguje fakturę, sporządza deklarację i wysyła ją do urzędu w imieniu klienta,
  4. Ty, jako przedsiębiorca, otrzymujesz na swoją aplikację comiesięczne raporty – PIT, ZUS, VAT, które powinny zostać opłacone za dany miesiąc.

Prawda, że proste? To innowacyjne rozwiązanie, które znacznie przyspieszy obieg dokumentów firmowych i pomoże w zarządzaniu całej firmy. Za pomocą aplikacji możesz przesłać również dokumenty kosztowe. Wystarczy zrobić zdjęcie, a ono bezpośrednio trafi do Twojego księgowego.

Usługa ta jest bezpieczna i monitorowana przez biuro rachunkowe. Dodatkowo, przy pomocy aplikacji, masz możliwość skontaktowania się ze swoim księgowym, a cała Wasza korespondencja jest widoczna w telefonie.  Z pewnością księgowa obsługa online jest przyszłością dla firm, które stawiają na innowacyjność i proste rozwiązania, które są dla nich korzystne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here