Jaki monitor do reklam wybrać?

0
2618

Szukasz idealnego monitora do wyświetlania swoich reklam, jednak nie wiesz, jakie rozwiązanie będzie idealne dla Ciebie? Poznaj wskazówki, dzięki którym dowiesz się, co będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Jakiego typu reklamy będą wyświetlane?

Wybierając monitory do wyświetlania reklam, powinieneś zadać sobie pytanie: jakie reklamy będą na nim wyświetlane? Ma być dużo tekstu, czy sam obraz? Jaki efekt chcesz osiągnąć? To ważne, ponieważ odpowiadając na te pytania, będzie można dopasować monitor idealny dla danych reklam.

W jakich warunkach będzie musiał sobie radzić?

Monitor reklamowy może być zainstalowany w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz budynku. Ekrany LCD różnią się od siebie, więc wybierając ekran, który miałby być postawiony w pomieszczeniu, może nie spełnić swojej roli, wisząc na zewnątrz budynku, co myślę, jest zrozumiałe. Ważnym czynnikiem tutaj jest jasność ekranu. Jeżeli chcesz zainstalować monitor na zewnątrz, to wybieraj ekrany o jasności 350-1000 cd/m2. Jeżeli jednak ekran ma być w pomieszczeniu, który będzie wystawiony na światło dzienne (np. witryna sklepowa), to wybierz monitory o jasności minimum 2500 cd/m2.

Rozmiar, rozdzielczość

Tutaj musisz określić, z jakiej odległości ma być widoczny ekran, oraz to, jaką treść chcesz przekazać. Jeżeli chcemy, aby nasza reklama była widoczna z alejki w galerii handlowej, to wybieramy ekran o dużej przekątnej (55”-98”). Rozdzielczość matrycy tutaj nie jest aż taka ważna, widz nie będzie się przybliżał, aby zobaczyć reklamę. Jeżeli jednak szukasz ekranu, który będzie widoczny już z 5-6 m. i będzie obejmował swoim zasięgiem osoby siedzące, stojące w poczekalni, czy w innym podobnym miejscu, to rozważ ekran o przekątnej 43”-49”. Monitory tego typu wyświetlają obraz w rozdzielczości FULL HD i posiadają optymalny parametr jasności.

Jeżeli zdecydowałeś, jakie to mają być reklamy, gdzie będą wyświetlane, oraz z jakiej odległości, a zarazem chcesz mieć pewność, że sprzęt będzie najwyższej jakości, wejdź na localscreens.pl, tutaj na pewno znajdziesz coś dla siebie i swojej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here