Program do windykacji jako skuteczne narzędzie ściągania długów

Ściągnięcie należności od kontrahenta bywa trudne, szczególnie jeśli takich należności jest dużo i spotykamy się z przypadkami, w których dłużnik nie odbiera od nas wiadomości lub telefonów. Jak możemy poradzić sobie w takiej sytuacji? Wystarczy wykorzystać odpowiedni system windykacyjny. W tym zakresie warto postawić na oprogramowanie do windykacji Conpeek.com. Co je wyróżnia?

Conpeek dostarcza system do windykacji, który zwiększa skuteczność windykacji. Oprogramowanie Conpeek.com pozwala na prowadzenie całych kampanii telefonicznych, e-mailowych lub SMS-owych nastawionych na ściągniecie zadłużenia zarówno od osób indywidualnych, jak i firm. Dzięki odpowiednim algorytmom zwiększa ono skuteczność skontaktowania się z dłużnikami nawet o 300%. To sporo, szczególnie jeśli mamy do czynienia z dużymi kwotami zadłużenia, których nie możemy ściągnąć od dłuższego czasu. Jeśli prowadzimy firmę, bardzo przydatnym rozwiązaniem stosowanym w tym oprogramowaniu są wskaźniki skuteczności, które pozwalają na analizę danych dotyczących windykacji, dzięki którym możemy poprawić jakość takiego procesu. Program do windykacji Conpeek.com można zainstalować nie tylko w dziale specjalizującym się w ściąganiu długów, ale także u innych pracowników w organizacji. Pozwoli to na większą kontrolę w zakresie wpłat z tytułu faktur, rachunków i umów z klientami. Dzięki takiemu oprogramowaniu zmniejszymy koszt obsługi należności, co jest bardzo ważne dla całej organizacji. Obniżenie kosztów pozwala bowiem na inwestowanie w inne obszary działalności, w tym także w pracowników.

Oprogramowanie do windykacji Conpeek.com dostępne jest w różnych wariantach cenowych, które różnią się funkcjonalnością, od wersji Standard do wersji Premium, w zależności od potrzeb, które mamy w zakresie ściągania długów. Zanim wykupi się odpowiedni pakiet oprogramowania Conpeek, możemy także skorzystać z darmowej wersji demo. Wystarczy tylko podać swoje podstawowe dane, by sprawdzić jak taki program do windykacji działa w praktyce. Pozwoli to na dobranie pakietu idealnie dostosowanego do swoich potrzeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here