Podpisz umowy przez internet

Szukasz skutecznego sposobu na zawarcie umowy zgodnie z prawem i ze wszystkimi jej konsekwencjami? Nie musisz już wydawać fortuny na podróż przez pół kraju na spotkanie z kontrahentem. Niezbędne dokumenty podpiszesz online dzięki Umownikowi. Łatwo, szybko i bezpiecznie.

Negocjuj i podpisz umowę online – bez wychodzenia z domu

Umownik na swojej stronie https://umownik.pl/ daje Ci możliwość negocjacji zapisów umowy z Twoim partnerem bezpośrednio przez platformę online, a następnie zatwierdzenia jej zapisów i podpisania jej. To bezpieczne rozwiązanie dostępne tak dla małych, średnich, jak i dużych firm, a także osób prywatnych – nawet, jeśli nie mają one doświadczenia w formowaniu umów. Podpisać możesz zarówno jedną, pojedynczą umowę, jak i kilkadziesiąt egzemplarzy w ciągu miesiąca – zależnie od Twoich potrzeb i możliwości. Pamiętaj, że z Umownikiem nie ryzykujesz – zanim umowa zostanie zatwierdzona, tożsamość Twojego kontrahenta będzie musiała zostać zweryfikowana. Proces podpisania i weryfikacji gotowego dokumentu trwa zaledwie kilka minut, a formalności dopełnisz nie wstając z fotela. To naprawdę bardzo proste!

Elektroniczny obieg dokumentów w swojej firmie

Wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów dzięki Umownikowi jest naprawdę bardzo proste i wiąże się z masą korzyści. Umownik umożliwia Ci swobodne zarządzanie dokumentacją firmową z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy jedynie dostęp do internetu. Spraw, że gorączkowe i nerwowe poszukiwanie odpowiedniej dokumentacji firmowej stanie się tylko przykrym wspomnieniem – elektroniczny obieg dokumentów pozwala Ci na przechowywanie najważniejszych umów i dokumentów i archiwizowanie ich za pomocą internetowej aplikacji Umownika. Przyspiesz proces obiegu dokumentacji, odciąż swoich pracowników i ciesz się komfortem związanym z szybszą i płynniejszą pracą z dokumentami.

Twórz faktury i aneksy

Elektroniczny obieg dokumentów to nie tylko archiwizacja i bezpieczne przechowywanie danych firmowych, ale i możliwość dalszej pracy nad nimi. Umownik pozwoli Ci na wprowadzenie aneksu, wypowiedzenie zawartej już umowy w przypadku niewywiązywanie się ze zobowiązań przez Twojego partnera, czy generowanie mu odpowiednich rachunków. To kompleksowe i najlepsze rozwiązanie do zarządzania dokumentacją firmową online.

Podpisywarka dokumentów

Elektroniczna podpisywarka dokumentów to narzędzie przeznaczone nie tylko dla przedsiębiorców, ale i dla osób prywatnych. Chcesz zawrzeć umowę wynajmu lub sprzedaży mieszkania? Zrób to z Umownikiem i przekonaj się, jak proste i intuicyjne jest to rozwiązanie. Wszelkie dokumenty podpiszesz podpisem kwalifikowanym za pomocą kilku kliknięć – od tej pory będa one wywoływaly skutki prawne, niezależnie, od tego, czy mowa o umowie zamiany, sprzedaży, czy dzierżawy. Nie jesteś w stanie samodzielnie przygotować umowy? To również żaden problem – nasza podpisywarka dokumentów wyposażona została bowiem w ponad 30 gotowych wzorów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here